50б Складіть за валентністю формули й обчисліть відносну молекулярну масу речовин: AIO, MgО, KO.


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздович Настюха.
Молекулярная масса:
AlO =1А(Al)+1A(O)=1•27+1•16=43м.м
MgO=1A(Mg)+1A(O)=1•24+1•16=40м.м
KO=1A(K)+1A(O)=1•39+1•16=55м.м