Даю 30б Складіть за валентністю формули й обчисліть відносну молекулярну масу речовин: AIO, MgО,

KO.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Павлик.

Ответ:

АІ2О3; СаО;К2О

Объяснение:

Mr(Al2O3) = 27*2 + 16*3 =102

Mr(CaO) = 40 + 16 = 56

Mr(K2O) = 39*2 + 16 =94