Якій кількості речовини відповідає кальцій масою 138 г? Обчисліть число атомів Кальцію в даній

порції речовини. СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бортник Віталій.

Ответ:

3,45 моль

Объяснение:

Количество вещества - масса делить на молярную массу

n=m/M=138г/40г/моль=3,45 моль