7. Якій кількості речовини відповідає кальцій масою 138 г? Обчисліть число атомів Кальцію в даній

порції речовини. Допоможіть будьласко

Ответы на вопрос

Отвечает Рогач Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Ca) =  138 г

Найти: N(Ca) - ?

М(Са) = 40 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

n(Ca) = m(Ca) /М(Са)  = 138/40 = 3,45 моль

Обчислимо число атомів Кальцію в даній порції речовини.

N(Ca) = n(Ca) * Nа = 3,45 * 6,02 * 10²³ = 20,77 * 10²³ атомів