Знайди масову частку (%) хімічного

елемента  Купруму у купрум хлориді CuCl2​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Катя.

Объяснение:

w(Cu)=Ar(Cu)*100/M(CuCl2)=64*100/(64+35.5*2)=47.41 %