Відносна густина парів алкену за метаном становить 3,5. Визначте формулу молекули цієї речовини.


Ответы на вопрос

Отвечает Корейша Дмитрий.

Объяснение:

Молекулярная масса алкена

M(СnH2n)=D×M(CH4)=3.5×16=56г/моль

Гомологический ряд алкенов СnH2n.

СnH2n=56г/моль

12n+2n=56

14n=56

n=56/14

n=4

C4H8

Бутен-1

СН2 = СН - СН2 - СН3

Бутен-2

СН3 - СН = СН - СН3

2-Метилпропен

СН3 - С (СН3) = СН2