Чому дорівнює масова частка елементів в сполуках Ba(ClO4)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Коргун Данил.

Ответ:

Mr (Ba (ClO₄)₂ = Ar (Ba) +  Ar (Cl) · 2 + Ar (O) ·8 = 137 + 35,4·2 + 16·8 = 137 + 70,8 + 128 = 335,8

ω (Ba) = Ar (Ba) / Mr (Ba (ClO₄)₂) = 137 / 335,8 ≈ 0,4 або 40%

ω (Сl₂) = Ar (Cl₂) / Mr (Ba (ClO₄)₂) = 70,8 / 335,8 ≈ 0,2 або 20%

ω (O₈) = Ar (O₈) / Mr (Ba (ClO₄)₂) = 128 / 335,8 ≈ 40 або 40%

Відповідь: ω (Ba) ≈ 40%, ω (Cl₂) ≈ 20%, ω (O₈) ≈ 40%.

Объяснение:

Чому був один атом Хлору, а стало їх 2? Тому що, атом Хлору був у дужках і ми на його індекс 1 (який ми ніколи не пишемо) помножили індекс 2, який був за цими дужками. Із атомами Оксигену виходить теж саме: ми індекс 4 помножили на індекс 2, який стояв за дужками, й отримали 8. І атомів Оксигену стало 8.

Отвечает Костицына Маргарита.

Ответ:

Перхлорат бария

------