3. Обчисліть кількість речовини, яка міститься: а) у карбон(ІІ) оксиді масою 140 г


Ответы на вопрос

Отвечает Рой Максим.

Ответ:

Дано

m(CO) =140 г

М(СО) = 28 г/моль

Найти

n(CO) = m / M = 140 / 28 = 5 моль