Обчислити масу, об'єм, число молекул Гелію кількістю речовини 1,5 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Данила.

Дано:

n(He)=1,5 моль

m(He) - ?

V(He) - ?

N(He) - ?

Решение:

m=n×M

V=n×Vm

N=n×Na

M(He)=4г/моль

m(He)=1,5 моль×4г/моль=6г

V(He)=1,5 моль×22,4л/моль=33, 6 л

N(He)=1,5моль×6×10²³ част/моль=9×10²³ молекул

Ответ:

6г, 33,6 л, 9×10²³ молекул