Обчисліть відносну молекулярну масу елементів у сполуках Al2(SO4) і Cu(NO3)2 срочно пж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Александр.

Ответ: mr(al2(so4) 3) = 342

mr(cu(no3) 2) =188

Объяснение:

mr(al2(so4) 3)) = ar(al) ×2 + ar(s) ×3 +ar(o4) ×3= 27×2+32×3+16×4×3=342

mr(cu(no3) 2) = ar(cu) + ar(n) ×2+ ar(o3) ×2= 64+14×2+16×3×2=188