газ масою 0,6 г містить 1,806*10 23 молекул обчисліть молярну масу газу запишіть його формули дайте

назву вкажіть тип хімічного звязку

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.

Ответ:

дано

N=1.806*10^23

m=0,6г

найти:

M-?

Решение:

M=m*N(A) / N

M=0,6* 6.02*10^23 / 1.806*10^23= 2

Ответ 2

хімічний ковалентний Полярний

Объяснение:

если не сложно то поставь корону за ответ

якщо не складно то постав корону за відповідь