Визначте масу кількість молекули і кількість речовини CO, об’ємом 0,672л за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Шахмаев Костя.

Дано:

V(CO)=0,672 л

Найти:

m(CO)-?

N(CO)-?

n(CO)-?

Решение:

n=V/Vm; N=n*NA; m=n*M;

NA=6,02*10^23 моль

Vm=22,4 л/моль

М(CO) = 12+16 = 28 г/моль

n(CO) = 0,672/22,4 = 0,03 моль

N(CO) = 0,03*6,02*10^23 = 1,806*10^22

m(CO) = 0,03*28 = 0,84 г

Ответ:

m(CO) = 0,84 г

N(CO) = 1,806*10^22

n(CO) = 0,03 моль