Розрахуйте масову частку Хлор VII оксиду у хлорній кислоті формула якого HClO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитский Данил.

Ответ:

W=n*Ar/Mr

W(CI)=1*35:100=35:100=0,35

Mr(HCIO⁴)=1*1+1*35+4*16=1+35+64=100г/моль