Поможіть Завдання № 1. Розрахуйте масову частку хлор (VI) оксиду (%) у хлорнійкислоті, формула якої

HCIO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Павличук Анастасия.

Ответ: Мr (Cl2O)

Объяснение: Mr(Cl2O)= 35,5*2+16= 87

Mr(HClO4)= 1+35.5+16*4=100,5