Кількість речовини заліза, у якій міститься 18,06*10²³ атомів Феруму: а. 1 мольб. 1,5 мольв. 3

мольг. 6 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Щетильникова Олеся.

Ответ:

в) 3моль

Объяснение:

n=N/N°=18,06*10^23/6,02*10^23=3моль