4.3. Обчисли об'єм сульфатної кислоти кількістю речовини 2,5 моль, якщо і густина становить 1,8

г/мл.

Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Даша.

Ответ:

116,11мл

Объяснение:

M(H2SO4) = 98гр/мол

n=2,5моль

m=M*n =98*2,5=245гр

p=m/v

v=m/p = 245/1,8=136,11ml