Відносна густина газу за гелієм становить 8,5. Обчисли молекулярну масу газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Машкова Саша.

Объяснение:

Ответ:

17 г/моль

Объяснение:

Dh2(газу) = М(газу)/М(Н2)

М(газу) = Dh2(газу) × М(Н2) = 8,5×2 = 17 г/моль