Обчистить масу карбон (ІІ) оксиду об’ємом 15,6 л (н.у) СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 40 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Вероника.

Ответ:

19.5 грам

Объяснение:

Візьмемо дві формули кількості речовини:

n = \frac{V}{Vm}

n = \frac{m}{Mr}

Прирівняємо ці дві формули:

\frac{V}{Vm} = \frac{m}{Mr}

Виведемо звідси масу:

m = \frac{V * Mr}{Vm} = \frac{15.6 * 28}{22.4} = 19.5 грам

Додатково:

Vm - молярний об'єм, за нормальних умов (н.у) завжди дорівнює 22.4 л/моль

Mr - молярна маса