Молярна маса одного з гомологів етичну становить 68г/моль . Визначте формулу вуглеводню ?


Ответы на вопрос

Отвечает Штукина Катя.

Ответ: C₅H₈

Объяснение:

Молярна маса одного з гомологів етину становить 68г/моль . Визначте формулу вуглеводню ?

Загальна формула етинових вуглеводнів СₙH₂ₙ₋₂

М(СₙH₂ₙ₋₂) = 68

12n+2n-2 = 68

14n-2 = 68

14n = 68+2

14n = 70

n = 70/14 = 5

Формула С₅Н₈