СРОЧНООбчисліть кількість речовини води масою: 18 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

Ответ:

n = m/M = 18 / 2 + 16 = 18г / 18г/моль = 1 моль

n(H2O) = 1 моль

Объяснение: