Який об'єм займе за нормальних умов 1,5 моль кисню?


Ответы на вопрос

Отвечает Іглінський Артур.

\bf n = \frac{V}{V_m} \Leftrightarrow   \boxed{\bf V = n*V_m} (Vₘ = 22,4 л/моль при нормальных условиях).
V(O₂) = n(O₂)*Vₘ = 1,5 моль*22,4 л/моль = 33,6 л.
Ответ : 33,6 л.