Обчисліть кількість речовини карбон (IV) оксиду об'ємом 112л (н.у) а. 44,8 моль б. 4 моль в. 5

моль г, 2,5 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Синицкая Алина.

Ответ:

n(CO2) =V/Vm=112л/22,4=5 моль

Правильный ответ в