Обчисліть обєм 2 моль хлороводню​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Александра.

Ответ:

V(об'єм)= Vm*V(кількість речовини)

V (HCl) =2 * 22,4= 44.8

Объяснение: