Обчисліть масу водню (г) Н2 кількістю 8 моль. Срочно!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Костюк Катя.

Ответ:

16г

Объяснение:

Дано: n(Н2)=8моль

Знайти: m(Н2)

1)Молярна маса водню дорівнює:

M(H2) = 2×Ar(H) = 2×1 = 2 г/моль

2) Масу речовини обчислюємо за формулою: m=n×M,

де М - молярна маса, n - кількість речовини.

m(Н2) = n×M = 8моль×2г/моль = 16г