Знайдіть відносну густину нітроген 3 оксиду за воднем ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Макс.

Відповідь:

D=M(N2O3)÷M(H2)

Пояснення:

M(N2O3)=14×2+16×3=76 г/моль

M(H2)=1×2=2 г /моль

D=76÷2=38