У якого з газів: вуглекислого (СО2) чи чадного (СО) – відносна густиназа повітрям більша?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алпамыс Мади.
D= Mr(CO2)/Mr(повітря)
Mr(CO2)=12+2*16=44
Mr(повітря)=39
D(CO2)= 44/39=1,12


D=Mr(CO)/Mr(повітря)
Mr(CO)=12+16=28
Mr(повітря)= 29
D(CO)= 28/29=0,96


Відповідь : густина СО2 за повітрям більша,ніж густина СО