У якого з газів: вуглекислого (СО 2 ) чи чадного (СО) – відносна густина за повітрям більша?


Ответы на вопрос

Отвечает Мазанов Александр.

Ответ:

Co2

Объяснение:

CO2

D(пов)=44/29=1,51

CO

D(пов)=28/29=0,96