Обчисліть відносну густину NH3 за киснем і повітрям


Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Катерина.

Відповідь:

D=M(NH3)÷M(O2)

Пояснення:

D за киснем:

M(NH3)=14+1×3=17 г/ моль

М(O2)=16×2=32 г/моль

D=17÷32=0,53

D за повітрям:

М повітря завжди = 29

D=17÷29=0,58