Обчисліть число молекул води кількістю речовини 0,2 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.

Ответ:

Удачи!

Объяснение:

n(H2O)=0,2 моль

N(H2O)-?

N(H2O)=n(H2O)×Na

Na=6.02×10²³моль⁻¹

N(H2O)=0,2×6,02×10²³=1,204×10²³(молекул)