Скільки атомів міститься у воді масою 1,8 грам?​


Ответы на вопрос

Отвечает Юзик Максим.

Ответ:

n(H2O)=m(H2O):M(H2O)=1,8:18=0,1

N(H2O)=n×Na=0,1×6×10²³=0,6×10²³

Ответ:0,6×10²³