СРОЧНО 35 балов 7. Розрахуйте молярну масу (г/моль) газу, 100мл якого за н.y. мають масу 0,196г.

8. Визначте, де міститься більша кількість атомів 56 лазоту (N)) чи 56 г кремнію (Si).

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Кнарик.

Ответ:

7. M=m:n;

n=V:Vm=0,1:22,4=0,004моль

M=m:n=0,196:0,004=49г/моль

Ответ:49г/моль

8. N=n×Na;

n(N)=m(N):M(N)=56:14=4моль

N(N)=n(N)×Na=4×6×10²³=24×10²³молекул

n(Si)=m(Si):M(Si)=56:28=2моль

N(Si)=n(Si)×Na=2×6×10²³=12×10²³молекул

Ответ:в азоте