Обчисліть число структурних частинок, які містяться в речовині кількістю 0,9 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Аэлита.

Ответ:

Дано:

n(X)=0.9 моль

N(X)=?

Объяснение:

n=N/Na

N=Na•n=6.02•10²³•0.9=5.418•10²³

Отвечает Сесоров Егор.

Ответ:

N= n*Na  = 0,9*6,02*10^23 моль = 5,4*10^23

Объяснение: