CРОЧНО!!!! ДАЮ 100б Обчисліть число молекул метану СН 4 , якщо його об’єм 112 л (н.у.).


Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Максим.

Ответ:

Дано:

V(CH₄) = 112 л

Знайти: N(CH₄)

Рішення:

n(CH₄) = V\Vm = 112 л\22,4 л\моль= 5 моль

N = n·Na = 5моль · 6,023·10²³ моль ⁻¹ = 30 ·10²³

Відповідь: 30 ·10²³

Объяснение: