Взаємодія з кисню зі складними речовинами SO2+O2=P2O3+O2=Cl2O5+O2=Cu2O+O2=​Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

SO2+O2=SO3

P2O3=P2O5

CL2O5+O2=CL2O7

CU2O+O2= CU2O3