10. Одиниці вимірювання молярної маси. 11. Який величинi чисельно дорівнює молярна маса?12.

формулювання закону Авогадро.13. Що таке молярний об'єм?14. Як позначаються молярний об'єм?15. Одиниці вимірювання молярного об'єму.16. Як умови називаються нормальними?17. Що таке вiдносна густика газів?18. Як позначається відносна густина газів?19. Базов Формули для знаходження кiлькості речовини.Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурый Данил.
10)г/моль
11)молекулярній масі
12) однакові об'єми будь-яких газів при однаковому тиску і температурі містять однакову кількість молекул.
13) об'єм, що його займає 1 моль речовини.
14)Vm
15)м3/моль
16) значення тиску й температури, для яких заведено приводити результати фізичних і хімічних експериментів з метою спрощення порівняння між ними.
17) це відношення, що показує, у скільки разів маса певного об'єму одного газу більша або менша від маси такого самого об'єму іншого газу за однакових умов.
18)Da(B) тут буква а має бути велика ,але написана знизу,типу зменшена

19) n= N /NA . Це за відомою к-тю частинок і сталою Авогадро.
n=m/M це якщо відома маса
n=V/Vm якщо відомий об’єм