Обчислити відносну густину газу за киснем якщо його відносна густина за повітрям становить 1,241​


Ответы на вопрос

Отвечает Губашева Сания.

D за пов.(газу) = 1.241

D за O2(газу) - ?

M(газу) = 1.241 * 29 g / mol = 35.989 g / mol

D за O2(газу) = 35.989 g / mol / 32 g / mol = 1.12465625 = 1.124 (к тысячным)

Ответ: 1.124 .