Визначте молекулярну формулу ацетиленового вуглеводню, молярна маса якого становить 40г/моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Комолова Дарья.

Ответ:

CnH2n-2 = загальна формула алкінів

CnH2n-2 = 40

12n+2n-2=40

n = 3

C₃H₄

пропiн

Объяснение:

Отвечает Нерода Арина.

Ответ:

CnH2n-2= загальна формула алкiнв

СnH2n-2=40

12n+2n-2=40

n=3