Обчисліть відносну густину вуглекислого газу (CO2)за повітрям​


Ответы на вопрос

Отвечает Перепелов Семён.

Ответ:

D(CO2)=Mr(CO2)/Mr(O2)

Mr(CO2)=44

Mr(O2)=32

D(CO2)=44/32=1.375

Объяснение: