Обчисліть кількість молекул N2О у 32,0 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алина.

Відповідь:

4.4

Пояснення:

N = n × Na

n = m/M

M (N2O) = Mr (N2O) = 14×2+16=44

n = 32/44 = 0.73

N = 0.73 × 6.02×10∧23 = 4.4 (приблизно дорівнює)