Скільки атомів містить в залізі кількістю речовини 2 моль N=Na×n(Fe)​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Иван.

Дано:

n(Fe)=2моль

________

N(Fe)-?

Розв'язок:

N=n×Na

N(Fe)=2моль×6,02×10²³моль⁻¹атомів= 12,04×10²³ атомів