Помогите срочно 1.Визначити відносну густину кисню за гелієм. 2 Найти молярну масу газу, якщо

його відносна густина за воднем дорівнює 16​

Ответы на вопрос

Отвечает Коптев Максим.
На бали не претендую.
1)D=Mr(O2)/Mr(He)
D(O2)he=2*16/4=32/4=8
Відповідь: D(O2)he=8


2)Дано:
D(газу)н2=16
Знайти:
M(газу)-?
Розв’язання
D=M(газу)/М(Н2)
М(газу)=D*M(H2)=16*2 г/моль=32 г/моль
Відповідь: М(газу)=32 г/моль