Обчисліть кількість молекул у нітритній кислоті об`ємом 11,2 л. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куфельд Миша.

Відповідь:

3.01×10∧23

Пояснення:

N = n × Na

V = n × Vm

n = V/Vm

n = 11.2/22.4 = 0.5

N = 0.5 × 6.02 × 10∧23 = 3.01 × 10∧23

∧ — степень