У склянку помістили 10 моль води, 2 моль метанолу та 0,8 моль гліцеролу. Обчисліть масові частки

спиртів в одержаному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Уварова Арина.

Ответ:

m(H2O)=n(H2O)×M(H2O)=10×18=180

m(CH3OH)=n(CH3OH)×M(CH3OH)=2×32=64

m(C3H8O3)=n(C3H8O3)=92,1×0,8=73,68

m(ppa)=m(H2O)+m(CH3OH)+m(C3H8O3)=180+64+73,68=317,68

w(C3H8O3)=73,68;317,68≈0,2319=23,19%

w(CH3OH)=64:317,68≈0,2014=20,14%