Обчисліть масу брому що вступить у реакцію з етаном об'ємом 17,92л на І стадії бромування


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Николай.

Ответ:

128 грамм

Объяснение:

С этаном по заместительному галогенированию

С2H6 + Br2 = C2H5Br + HBr

n(C2H6)=n(Br2)

n(C2H6)=17.92/22.4=0,8 моль

m(Br2)=0.8*160=128 грамм

M(Br2)=160 г/моль 22,4 литра - моль газа для нормальных условий