ДАЮ 100 БАЛІВ СРОЧНО Обчисліть молярну масу газу, якщо його густина (н. у.) 1,34 г/л. Розв'язок

надрукуйте тут.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лекомцев Влад.

Ответ:

30г моль

Объяснение:

Використовую формулу m / M = V / Vm і велечину газу = m/V = 1,34 г/л маємо: 22,4 л/моль множимо на 1,34 г/л отримуємо 30г / моль