напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: CaCO3 → CaC2 → HC

(потрійний зв'язок) CH → CHBr → CHBr2​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Ольга.

Ответ:

CaCO3 + 4C = CaC2 + 3CO

CaC2 + H2O = H2O + CH#CH

CH#CH+2Br2 = CH(Br)2-CH(Br)2

----

СH#CH → CHBr → CHBr2​

Так не бывает.