Визначте масу амоніаку NH3, яка містить таку ж кількість молекул, яка кількість атомів Натрію

міститься в натрій оксидi Na2О масою 18,6 г. (4 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Химченко Саша.

Ответ:

mo=M/Na=17*10^(-3)/6.02*10^23=2,8*10^(-26) [кг]

M(NH3) - это молярная масса

M(NH3)=(14+1*3)*10^(-3) кг/моль

Na-число Авогадро, моль^(-1) - это число частиц в одном моле, оно постоянно для всех веществ и равно 6.02* 10^(23)

"^"-в степени

Объяснение: