Який об'єм вуглекислого газу (н. у.) утвориться під час спал вання 70 л процену? Розписати


Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Виктория.

Ответ:

210л

Объяснение:

2C3H6+9O2=6CO2+6H2O

V(CO2)=70*6:2=210(л)