Установіть послідовність зростання молярних мас речовин: А СO2 Б N2 В Н2S Г H2


Ответы на вопрос

Отвечает Нагица Иван.

Ответ:

Г -- Б ---В --А

Объяснение:

А) M(CO₂) = 12 +16·3 = 44 г\моль

Б) M(N₂) = 14·2 =  28 г\моль

В) M(H₂S) = 1·2+32 = 34 г\моль

Г) M(H₂) = 1·2 = 2 г\моль