4. 3 моль азоту за н. у. займає об'єм: а)67,2 л; б)22,4 л; в)89,6 л; г)44,8 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Ustynov Alexandr.

V(N2)=n(N2)×Vm=3×22,4=67,2л

а)67,2л